Nerezový terasový vrut

Kód: LS_71710545060
Novinka
Značka: COVERNIT
2 Kč / ks 2 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)

Nerezový terasový vrut C1 je speciálně přizpůsobený ke snadnému a bezproblémovému kotvení terasových prken k podkladním hranolům. Pro maximální výdrž i v nepříznivých podmínkách je vyrobený z korozivzdorné oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezový terasový vrut C1 je speciálně přizpůsobený ke snadnému a bezproblémovému kotvení terasových prkenpodkladním hranolům. Vruty disponují vrtacím hrotem a žebrováním nad závitem, díky čemuž je potřebný nižší utahovací moment. Jsou speciálně tvarované se zmenšenou hlavičkou a zesíleným krčkem, aby vydržely pnutí ve dřevě. Pro maximální výdrž i v nepříznivých podmínkách je vyrobený z korozivzdorné oceli. 

Nerezový terasový vrut

  • pro bezproblémové kotvení
  • maximální výdrž
  • z korozivzdorné oceli
Nerezový terasový vrut C1
Hlava TX20
Rozměr 4,5 x 60 mm       
Materiál nerezová ocel
Barva stříbrná

Montáž terasových prken

Pokládka terasových prken se provádí na podkladní hranoly, a to nejlépe ze stejného materiálu z důvodu různé roztažnosti a životnosti jiných materiálů. Hranoly se pokládají na vrstvu štěrku, která zajišťuje odtok vody, nebo na betonové lože s drenáží, je také vhodné je pokládat na protihlukové podložky, které zajišťují kročejový útlum. Doporučená rozteč hranolů je 35 cm. Kotvení vlastních prken se poté provádí pomocí nerezových vrutů. Mezi prkny je nutné udržet mezeru pro odtok vody, toho lze dosáhnout například klínky, které jsou po pokládce odstraněny. Aby nedocházelo k vytváření louží na pochozím povrchu je vhodné nainstalovat terasu se sklonem 1 - 2 %. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěná terasová prkna
Záruka: 24 měsíců
Barva: nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: