Nerezový terasový vrut

Kód: LS_71710545060
3 Kč / ks 2 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)

Nerezový terasový vrut C1 je speciálně přizpůsobený ke snadnému a bezproblémovému kotvení terasových prken k podkladním hranolům. Pro maximální výdrž i v nepříznivých podmínkách je vyrobený z korozivzdorné oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezový terasový vrut C1 je speciálně přizpůsobený ke snadnému a bezproblémovému kotvení terasových prkenpodkladním hranolům. Vruty disponují vrtacím hrotem a žebrováním nad závitem, díky čemuž je potřebný nižší utahovací moment. Jsou speciálně tvarované se zmenšenou hlavičkou a zesíleným krčkem, aby vydržely pnutí ve dřevě. Pro maximální výdrž i v nepříznivých podmínkách je vyrobený z korozivzdorné oceli. 

Nerezový terasový vrut

  • pro bezproblémové kotvení
  • maximální výdrž
  • z korozivzdorné oceli
Nerezový terasový vrut C1
HlavaTX20
Rozměr4,5 x 60 mm       
Materiálnerezová ocel
Barvastříbrná

Montáž terasových prken

Pokládka terasových prken se provádí na podkladní hranoly, a to nejlépe ze stejného materiálu z důvodu různé roztažnosti a životnosti jiných materiálů. Hranoly se pokládají na vrstvu štěrku, která zajišťuje odtok vody, nebo na betonové lože s drenáží, je také vhodné je pokládat na protihlukové podložky, které zajišťují kročejový útlum. Doporučená rozteč hranolů je 35 cm. Kotvení vlastních prken se poté provádí pomocí nerezových vrutů. Mezi prkny je nutné udržet mezeru pro odtok vody, toho lze dosáhnout například klínky, které jsou po pokládce odstraněny. Aby nedocházelo k vytváření louží na pochozím povrchu je vhodné nainstalovat terasu se sklonem 1 - 2 %. 

Nerezový terasový vrut

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěná terasová prkna
Záruka: 24 měsíců
Barva: nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: