Dřevěné terasové prkno - modřín

Kód: LS_829112540
Novinka
Značka: COVERNIT
528 Kč / ks 436 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)

Terasové prkno z modřínového dřeva nejvyšší kvality (AB) se díky elegantnímu vzhledu a vysoké odolnosti dokonale hodí k pokládce teras. Vyniká snadnou instalací, kterou lze zvládnout i svépomocí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasové prkno modřín je vyrobené z modřínového dřeva té nejvyšší kvality, tedy třídy AB dle ČSN EN 14519. To vyniká vyšší pevností, dlouhodobou odolností vůči vlhkému prostředí a vodě i hmyzu, houbám a plísním, je tak vhodné k použití ve venkovních prostorách. Není nutné jej jakkoliv ošetřovat, vytvoří se na něm však stříbrnošedá patina. Prkna jsou zpracovávána pomocí moderních technologií, díky čemuž vynikají dlouhou životností a snadnou manipulací. Díky přírodní barvě dřeva zajišťují elegantní a živý vzhled terasy. Disponují také nenáročnou instalací, kterou lze zvládnout i svépomocí. 

Dřevěné terasové prkno - modřín

  • nejvyšší kvalita dřeva
  • dlouhá životnost
  • elegantní a živý vzhled
  • odolnost vůči plísním i houbám
  • snadná a rychlá montáž
  • trvanlivost ve vlhku

Terasové prkno dřevěné

Rozměr12 x 400 cm          
Tloušťka                                                 2,7 cm
Druh dřeva                                     modřín
KvalitaAB (dle ČSN EN 14519)

Montáž

Pokládka terasových prken se provádí na podkladní hranoly, a to nejlépe ze stejného materiálu z důvodu různé roztažnosti a životnosti jiných materiálů. Hranoly se pokládají na vrstvu štěrku, která zajišťuje odtok vody, nebo na betonové lože s drenáží, je také vhodné je pokládat na protihlukové podložky, které zajišťují kročejový útlum. Doporučená rozteč hranolů je 35 cm. Kotvení vlastních prken se poté provádí pomocí nerezových vrutů. Mezi prkny je nutné udržet mezeru pro odtok vody, toho lze dosáhnout například klínky, které jsou po pokládce odstraněny. Aby nedocházelo k vytváření louží na pochozím povrchu je vhodné nainstalovat terasu se sklonem 1 - 2 %. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěná terasová prkna
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: