O nás

Na trhu se stavebním a hobby materiálem se naše společnost pohybuje již 20 let. V průběhu času v nás sílila myšlenka dodávat produkty nejen do stavebnin a hobbymarketů, ale i koncovým zákazníkům prostřednictvím online prodeje. Tuto myšlenku jsme v roce 2017 přetavili v internetový obchod Hyperhobby, který v dnešní době již patří mezi největší online hobbymarkety v ČR.

Po celou dobu našeho působení na trhu intenzivně rozvíjíme spolupráci s předními výrobci a značkami, jejichž produkty vám pomáhají při stavbě, při rekonstrukci, pracích okolo domu a na zahradě.

Hyperhobby.cz je oficiálním partnerem značek TEGOLA, COVERNIT, LIMES nebo HILLE (jednička na trhu s plechovými krytinami). 

Naše nej:

 1. Široká a rozmanitá nabídka hobby i profi produktů pro kutily, zahrádkáře a stavebníky.
  Potřebujete oplotit zahradu, zastřešit terasu, chatu nebo dům, ohraničit záhon, zpevnit příjezdovou cestu nebo parkovací stání? Nebo se chystáte na jinou úpravu kolem domu nebo na zahradě? Pak neváhejte prozkoumat nabídku jednoho z největších online hobbymarketů - Hyperhobby.
 2. Většinu zboží držíme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání.
 3. Zboží rozvážíme vlastními vozy nebo partnerskými dopravci po celé ČR. Drobné zboží odesíláme již za 99 Kč, na vybrané produkty poskytujeme dopravu ZDARMA. 
 4. Rozrůstáme se – v ČR máme již tři pobočky, a to hlavní sklad a prostornou prodejnu kousek od Prahy v Pticích u Kladna, výdejní sklad a prodejnu vybraného zboží ve Všeticích u Benešova a další výdejní sklad v Plzni.
 5. Nabízíme věrnostní program pro vracející se zákazníky, kteří díky registraci mohou nakupovat levněji.
 6. Vynikající zákaznický servis – naši zaměstnanci se vždy snaží o hladký průběh vyřízení objednávek i vyřešení případných požadavků či reklamací. Pozitivní zpětná vazba zákazníků na recenzních portálech tuto naši snahu potvrzuje.
 7. Velké množství nabízených produktů před jejich zařazení do prodeje testujeme na vlastních zahradách či stavbách, abychom si byli jisti, že vám dodáme užitečné a pohodlně fungující zboží.
 8. Spolupracují s námi přední výrobci a značky zahradního i stavebního sortimentu. (COVERNIT, TEGOLA, Palram, LIMES, Hille, Gutta) 
 9. Nabízíme velkoobchodní spolupráci. Plánujete odebírat ve velkém? Propojíme vás s našim obchodním zástupcem a poskytneme individuální ceník. V případě zájmu nám napište e-mail na adresu info@hyperhobby.cz 

pečeť aut.prodejce