Zatravňovací tvárnice Terragrid

Kód: LS_8200246
Vyrobeno v EU
Značka: COVERNIT
51 Kč / ks 42 Kč bez DPH 560 Kč / 1 m2
Skladem (>50 ks)

Unikátní zatravňovací dlažba vhodná pro zpevnění příjezdových cest, velkých parkovacích ploch ale i jezdeckých hal a stájí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní zatravňovací dlaždice Terragrid s dvojí možností pokládky. Lze ji položit klasickým stylem, kdy se odstraní horní vrstva zeminy, položí se tvárnice a zahází se zeminou, nebo je možné tvárnice otočit a položit na rovný trávník. Takto položené tvárnice se zaválcují do země a pevně přilnou s povrchem. Při pokládce na velkých plochách je tak instalace velmi rychlá a snadná. Tvárnice jsou hojně využívány pro parkovací stání, zpevnění příjezdových cest, zpevnění výběhů pro koně i na malých letištích pro zpevnění přistávací plochy.  

Více kusů, lepší cena

Pokud máte zájem o větší počet kusů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu martin.beck@hyperhobby.cz a vyžádat si lepší cenu. 

Tvárnice mají na obou stranách protiskluzové body, které zajistí přilnavost pneumatik i za nepříznivého počasí. Při správně vytvořeném podloží jsou tvárnice pojezdné i nákladními automobily (nosnost až 160 t/m2). Zároveň dlaždice chrání trávník před nadměrným vysycháním, krtkům, či erozi půdy. Tvárnice jsou předem vsazené do sebe, ve formátu 4 x 3 pro rychlejší pokládání (rozměr 122 x 92 cm).  

Zatravňovací tvárnice Terragrid

  • unikátní oboustranný design
  • zatížení až 160 t/m2
  • odolnost proti UV záření
  • jednoduchá a rychlá instalace
  • zamezuje prošlapání trávníku
  • vyrobeno v Německu

Zatravňovací tvárnice Terragrid

Materiálpoly­ethy­len (LDPE) 
Nosnost160 t/m2
Rozměry302 x 302 x 37 mm (bez připojovacích kolíků)
Spotřeba10,964 ks / m2
Hmotnost0,55 kg / ks
Barvačerná
Zatravňovací tvárnice Terragrid

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zatravňovací dlažba
Barva: černá
Max. únosnost: 160 t / m2
Rozměry dlažby: 30 x 30 cm
Výška dlažby bez trnu: 3,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: