Pozinkovaný žlabový hák PVC 125 mm

Kód: LS_515042822 LS_515042222 Zvolte variantu
Novinka
Značka: COVERNIT
96 Kč / ks 79 Kč bez DPH
Na objednání do 10 prac. dnů Na objednání do 10 prac. dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pozinkovaný žlabový hák PVC 125 mm je vyroben z pozinkovaného kovu a spolehlivě podpírá okap, který je také nedílnou součástí okapového systému 125 / 90 mm. Vyniká odolností vůči korozi, dlouhodobou životností a snadnou montáží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozinkovaný žlabový hák PVC 125 mm je kovový hák určený pro okapový systém 125 / 90 mm. Vyniká odolností vůči korozi, barvostálostí a snadnou i rychlou montáží. Spolehlivě podpírá okapový žlab a montuje se přímo na latě či krokve pod střešní krytinu, přičemž vzdálenost mezi nimi by neměla přesáhnout 50 cm. Hák se dále vyznačuje vynikající odolností proti povětrnostním vlivům a dlouhou životností.

Okapový systém 125 / 90 nabízí dokonalé odvodnění střechy, velmi efektivní zpětné získávání vody, vynikající kvalitu, funkčnost a moderní design. Jednotlivé části systému lze snadno spojit bez nutnosti lepení či šroubování a je možné lehce zkrátit jejich délku. Je vhodný pro použití u rodinných, vícegeneračních i bytových domů, skladů, veřejných objektů, obchodních objektů a u mnoho dalších budov.

Pozinkovaný žlabový hák PVC 125 mm

  • jednoduchá montáž
  • barevná stálost
  • dlouhodobá životnost
  • odolnost vůči korozi a povětrnostním vlivům
  • skvělé pro další využití dešťové vody
  • funkčnost a moderní design

Pozinkovaný žlabový hák PVC 125 mm

Materiál kov
Systém 125 / 90 mm
Barva hnědá / antracit
Pozinkovaný žlabový hák PVC 125 mm

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Systém 125 / 90 mm
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: