Plastový okapový kotlík PVC 125 mm

Kód: LS_515082802 LS_515082202 Zvolte variantu
Novinka
Značka: COVERNIT
266 Kč / ks 220 Kč bez DPH
Skladem (23 ks) Na objednání do 10 prac. dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Plastový okapový kotlík PVC 125 mm je nepostradatelná součást celého systému 125 / 90 mm, neboť odvádí vodu ze žlabu do svodové trubky a zároveň lze využít jako spojka okapových žlabů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastový okapový kotlík PVC 125 mm z kvalitního koextrudovaného PVC je určený pro okapový systém 125 / 90 mm. Vyniká nejen odolností vůči UV záření a korozi, a to díky povrchu z polymetakrylátu (PMMA), ale i barvostálostí a snadnou i rychlou montáží. Dále vyznačuje nízkou hmotností, vynikající odolností proti povětrnostním vlivům a dlouhou životností. Kotlík je nepostradatelná součást celého systému, neboť odvádí vodu ze žlabu do svodové trubky a zároveň slouží jako spojka okapových žlabů. 

Okapový systém 125 / 90 nabízí dokonalé odvodnění střechy, velmi efektivní zpětné získávání vody, vynikající kvalitu, funkčnost a moderní design. Jednotlivé části systému lze snadno spojit bez nutnosti lepení či šroubování a je možné lehce zkrátit jejich délku. Je vhodný pro použití u rodinných, vícegeneračních i bytových domů, skladů, veřejných objektů, obchodních objektů a u mnoho dalších budov.

Plastový okapový kotlík PVC 125 mm

  • jednoduchá montáž
  • barevná stálost
  • dlouhodobá životnost
  • odolný vůči UV záření
  • odolnost vůči korozi a povětrnostním vlivům
  • skvělé pro další využití dešťové vody
  • spojení bez nutnosti lepení či šroubování
  • funkčnost a moderní design

Plastový okapový kotlík PVC 125 mm

Materiál PVC
Systém 125 / 90 mm
Barva hnědá
antracit
Plastový okapový kotlík PVC 125 mm

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Systém 125 / 90 mm
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: