Polykarbonátové pařeniště Bromma

Kód: LS_8236010
3 863 Kč / ks 3 193 Kč bez DPH
Skladem (22 ks)

Robustní pařeniště z žárově zinkovaných kovových profilů a dutinkového polykarbonátu. Pařeniště umožňuje pěstování plodin i v chladnějších měsících a chrání je před škůdci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bromma je robustní polykarbonátové pařeniště vhodné pro pěstování rostlin i v chladnějších měsících. Komůrkový polykarbonát má skvělé tepelně-izolační vlastnosti a dokáže tak poskytnout vhodnou teplotu i v chladnějším počasí. Lze tak prodloužit vegetační období rostlin a mít zásobu čerstvé zeleniny, květin i bylin. Zároveň chrání rostliny před nepříznivými povětrnostními vlivy. Pařník se skládá z pevných obvodových stěn a odklápěcího víka s nastavitelnou aretací. Je tak možné nastavit libovolnou mezeru pro větrání. Konstrukce je vyrobena z kovových žárově zinkovaných profilů zde v České Republice. Polykarbonátové opláštění je silné 4 mm a má UV ochrannou vrstvu.

Polykarbonátové pařeniště Bromma

  • kvalitní kontrukce vyrobena v ČR
  • opláštění UV odolným polykarbonátem
  • umožňuje pěstovat i v chladném počasí
  • snadná montáž

Polykarbonátové pařeniště Bromma

Výška (v nejvyšším bodě)46 cm
Výška (v nejnižším bodě)42 cm
Šířka110 cm
Hloubka80 cm
Materiál konstrukcežárově zinkované profily (tloušťka 1 mm)
Materiál opláštěnídutinkový polykarbonát (tloušťka 4 mm)
Hmotnost

8,59 kg

Montáž

Pařeniště je dodáno v rozloženém stavu. Montáž zabere cca 10 minut. Detailní montážní návod naleznete v záložce související soubory.

Polykarbonátové pařeniště Bromma

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: