Kryt pro vyvýšený záhon Covertec

Kód: LS_200000330
1 456 Kč / ks 1 203 Kč bez DPH
Není skladem - na objednávku

Praktický kryt pro vyvýšený záhon Covertec poskytne rostlinám výborné klimatické podmínky i ochranu před nepřízní počasí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kryt pro vyvýšený záhon Covertec je ideální řešení pro zajištění větší ochrany rostlin uvnitř záhonu. Spojením tohoto krytu a vyvýšeného záhonu vznikne praktické vyvýšené pařeniště.

 

Kryt je sestaven z pozinkovaného plechu, polykarbonátových desek na jeho stranách a transparentní PE fólie na jeho horní straně, která zaručuje jeho průhlednost. Polykarbonátové desky a PE fólie jsou odolné vůči nepříznivým účinkům UV záření. Jeho konstrukce je velice stabilní a montáž je velmi jednoduchá a rychlá. K záhonu se přidělává pomocí 2 pantů a na přední straně disponuje madlem pro pohodlné otvírání. Je dostupný ve velikosti 150 x 75 x 44 cm a díky tomu přesně padne na vyvýšený záhon Covertec.

 

Přednosti Krytu pro vyvýšený záhon

  • větší ochrany rostlin před mrazem a přírodními živly
  • odolný vůči nepříznivým účinkům UV záření
  • velice stabilní konstrukce
  • velmi jednoduchá a rychlá montáž
  • disponuje 2 panty a madlem
Kryt pro vyvýšený záhon Covertec

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: