Nastavitelná podpěra Level Up

Kód: LS_405153074
Vyrobeno v EU
Značka: Dakota
57 Kč / ks 47 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)
Nastavitelná podpěra Level Up je základním prvkem systému pro konstrukci vyvýšených podlah, jejiž výšku lze nastavit od 48 - 74 mm a to i po dokončení instalace celého systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavitelná podpěra Level Up je základním prvkem systému Level Up pro konstrukci vyvýšených podlah. Vyrobena je z kvalitního polypropylenu (PP), který který vyniká vysokou pevností, nízkou hmotností, odolností vůči teplu a velice nízkou hořlavostí. Výšku podpěry lze nastavit od 48 - 74 mm a to i po dokončení instalace celého systému. Podpěra se skládá ze základny, nastavitelného šroubu a upevňovací hlavice. Je možné ji zvýšit pomocí nástavců, které se instalují mezi základnu a šroub.

Konstrukční systém Level Up od značky Dakota je ideálním řešením pro pokládku vyvýšených podlah. Umožňuje vyrovnání celé plochy podlahy od minimální výšky 48 mm a to i po dokončení instalace pomocí nastavitelných podpěr. Celý systém zajišťuje maximální bezpečnost a stabilitu, především díky odolným modulům a výztužným profilům. Velkou výhodou je i snadná a intuitivní montáž. Mezi doplňky k základním částem systému patří také dodatečný nástavec pro zvýšení podpěr či protihlukové podložky pod dlažbupod podpěru, které efektivně utlumují kročejový hluk.

Nastavitelná podpěra Level Up

  • chemická i tepelná odolnost
  • nízká hmotnost
  • dlouhá životnost
  • výborné mechanické vlastnosti
  • snadná instalace celého systému
Nastavitelná podpěra Level Up
Výška
48 - 74 mm    
Materiál
PP
Minimální výška systému
48 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Systém vyvýšené terasy
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: