Nástavec podpěry Level Up

Kód: LS_405154050
Vyrobeno v EU
Značka: Dakota
25 Kč / ks 21 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)
Nástavec podpěry Level Up z vysoce pevného polypropylenu je doplňkem systému Level Up, kde slouží k dodatečnému zvýšení podpěr v případě, že nedosahují potřebné výšky. Vyniká především nízkou hmotností a odolností vůči teplu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástavec podpěry Level Up je doplňkem systému Level Up, kde slouží k dodatečnému zvýšení podpěr v případě, že nedosahují potřebné výšky. Je vyroben z polypropylenu, který vyniká vysokou pevností, nízkou hmotností, odolností vůči teplu a velice nízkou hořlavostí. Zaručuje tedy maximální bezpečnost výsledné podlahy.

Konstrukční systém Level Up od značky Dakota je ideálním řešením pro pokládku vyvýšených podlah. Umožňuje vyrovnání celé plochy podlahy od minimální výšky 48 mm a to i po dokončení instalace pomocí nastavitelných podpěr. Celý systém zajišťuje maximální bezpečnost a stabilitu, především díky odolným modulům a výztužným profilům. Velkou výhodou je i snadná a intuitivní montáž. Mezi doplňky k základním částem systému patří také dodatečný nástavec pro zvýšení podpěr či protihlukové podložky pod dlažbu a pod podpěru, které efektivně utlumují kročejový hluk.

Nástavec podpěry Level Up

  • tepelná odolnost
  • nízká hmotnost
  • dlouhá životnost
  • maximální bezpečnost
  • snadná instalace celého systému

Doplňkové parametry

Kategorie: Systém vyvýšené terasy
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: