Zahradní skleník z polykarbonátu House 2 m + Mulčovací textilie + Zahradní konev + Sada těsnění

Kód: LS_200000266
Záruka 10 let Vyrobeno v EU
Značka: COVERNIT
14 221 Kč / ks 11 753 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)

Moderní zahradní skleník z 6mm polykarbonátu Covernit House kombinuje elegantní sedlový tvar konstrukce a inovativní instalaci desek z dutinkového polykarbonátu. Prodloužená záruka. Jednoduchá instalace díky již nařezaným polykarbonátovým deskám. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní zahradní polykarbonátový skleník se sedlový tvarem a zastřešením z 6mm dutinkového polykarbonátu. Skleník je dodáván s obvodovým základovým rámem, který se u jiných sedlových skleníků zpravila musí dokupovat. Tato základna slouží pro zajištění stability a zvýšení tuhosti skleníku. Součástí balení jsou také posilující výztuhy konstrukce pro zvýšení odolnosti vůči větru a sněhu. Jednotlivé desky polykarbonátu jsou již naformátované do potřebných rozměrů, což ušetří čas s rozměřováním a řezáním. Při instalaci se odřezávají se jen malé detaily (okraje) pomocí odlamovacího nože

Naformátovaný polykarbonát

Zahradní skleník z polykarbonátu House má v základním balení již připravené, naformátované polykarbonátové desky pro snadnou montáž.

Zahradní skleník z polykarbonátu House 2 m

 • Naformátovaný, UV odolný polykarbonát se zárukou 10 let
 • Pozinkované ocelové profily (zesílená ochranná antikorozní vrstva - 275gr/m2)
 • Posilující výztuhy konstrukce
 • Záruka na konstrukci 5 let proti prorezavění
 • Dlouhodobá životnost
 • Základový rám k ukotvení v ceně
 • Očko pro aretaci otevřených dveří a oken
 • Snadná montáž svépomocí

Zahradní skleník House značky Covernit je unikátní inovativním upevněním polykarbonátových desek. Polykarbonátové desky se ke konstrukci připevňují pomocí spojovacích H profilů a šroubů. Tím je zajištěna maximální odolnost vůči větru. Je nepravděpodobné, že by desky ze skleníku ,,odnesl,, vítr. 

Šířka skleníku je 2,35 m, výška 2,35 m. Konstrukce skleníku je tvořena z pozinkovaných profilů o tloušťce 1 mm z oceli. Zesílená ochranná antikorozní vrstva (275gr/m2) chrání konstrukci proti korozi a výrazně zvyšuje životnost skleníku, který díky tomu splňuje požadavky na vysokou kvalitu. Díky této úpravě poskytuje výrobce na konstrukci prodlouženou záruku proti prorezavění, a to 5 let.

Opláštění je tvořeno 6mm dutinkovým polykarbonátem. Tato síla umožňuje pěstovat i ve vyšších polohách. Polykarbonát je odolný UV záření i běžnému krupobití a je již naformátovaný do potřebných rozměrů, odřezávají se jen malé detaily pomocí odlamovacího nože.

Skleník má jedny dveře, které jsou dělené, je tedy možné otevírat pouze horní okénko. V zadní stěně je další ventilační okno, které pomáhá efektivnímu větrání. Pro skleníky delší než 2,12 m doporučujeme přikoupit i střešní okno s automatickým otvíračem pro zajištění optimální regulace vzduchu. Z boční strany čela je možné přidat očko s poutkem (součástí balení) pro aretaci otevřených dveří nebo okna. Skleník je možné doplnit o zatravňovací tvárnice Covernit, ze kterých lze vytvořit cestičku uprostřed skleníku. Pro pohodlné odkládání drobných předmětů doporučujeme dokoupit i poličku do skleníku.  

Skleník není nutné kotvit na betonové základy. Součástí balení je i podkladový obvodový rám, který spolu se zemními profily slouží ke stabilnímu ukotvení skleníku k zemi. Skleník je dostupný v několika délkách. Tento typ skleníku dokáže optimálně využít celou svou plochu.

Skleník je dodáván jako stavebnice - pozinkované profily pro sestavení konstrukce, předformátované polykarbonátové desky (je potřeba odříznout pouze detaily na čelních stranách) a veškerý montážní materiál. Stavba skleníku trvá ve dvou lidech zhruba jeden celý den. 

Technické parametry skleníku

Šířka2,35 m
Délka2,12 m
Výška2,35 m
Materiál opláštěnídutinkový polykarbonát
Tloušťka opláštění6 mm
Materiál konstrukcepozinkované ocelové profily tl. 1 mm

Základní příslušenství ke skleníku

Dveře čelní1 x
Okno čelní2 x (1 je součástí dveří)
Okno střešnína objednávku
Automatický otvíračna objednávku
TěsněníANO
ZákladnaNE

Odborná montáž

Proces montáže skleníku může být pro nezkušeného kutila překážkou, ať už kvůli časové, či fyzické náročnocti. Kvůli velkému zájmu zajišťuje výrobce montážní tým, který provede odbornou montáž Vámi vybraného skleníku. Montážní týmy dojedou kamkoliv po celé České Republice. Níže naleznete ceník montáže pro skleník House. Cena nezahrnuje teréní úpravy ani zakopání skleníku do země. Pro zakopání skleníku do země je třeba vyhloubit základový výkop hluboký cca 35 cm a široký cca 25 cm do kterého bude skleník zasazen. Skleník lze po domluvě s technikem postavit i na betonové tvárnice.

Pro objednání montáže stačí napsat do poznámky k objednávce, že máte zájem o odbornou montáž skleníku.

Úkon

Cena bez DPH

Základní cena montáže7600 Kč
Montáž poličky350 Kč
Montáž střešního okna750 Kč
Výjezd montážního týmu 1)1600 Kč
Montáž na betonový základ 21000 Kč
Terénní vícepráce 3)700 Kč


 1.  V případě dojezdové vzdálenosti nad 100 km od Kladna či Příbrami bude výjezd individuálně naceněn technikem
 2. Cena usazení na betonový základ zahrnuje veškerou práci včetně spotřebního materiálu
 3. Bez řádné přípravy terénních úprav si montážní technici mají právo účtovat vícepráce, které jsou povinni sdělit při 1. obhlídce skleníku. Příklady víceprací - nedostatečné rozměry výkopu nestandardní usazení

Doplňkové parametry

Kategorie: Covernit polykarbonátové skleníky sedlové
Záruka: 10 let polykarbonát / 3 roky konstrukce
Druh skleníku: House
? Typ skleníku: sedlový zahradní skleník
Šířka skleníku: 2,3 m
Délka skleníku: 2 m
? Materiál zasklení: polykarbonát
? Tloušťka prosklení: 6 mm
Typ konstrukce: profilovaný plech
Vzpěry: ANO
Základna: ANO
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 6.4.2022
Super bytelný skleník, skvělý přístup obchodu. Doporučeno!
5
S Avatar autora | 28.3.2022
DÁVÁM 5 HVĚZDIČEK. KRÁSNEJ SKLENÍK. STAVBY JSME SE BÁLI, ALE BYLO TO ÚPLNĚ V POHODĚ.
5
M Avatar autora | 18.3.2022
Perfektní skleník, vypadá opravdu trvanlivě. Rád doporučím.
5
M Avatar autora | 18.3.2022
Podle velmi podrobného návodu na montáž jsme smontovali bez problémů a vše perfektně sedí. Jsme maximálně spokojeni, skleník naplnil očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: