Automatický otvírač pro střešní okna Covertec Uni

Kód: LS_200000438
1 062 Kč / ks 878 Kč bez DPH
Skladem (40 ks)

Univerzální automatický otvírač oken, který reguluje teplotu v zahradních sklenících a pařeništích. Otevírač je kompatibilní s obloukovými polykarbonátovými skleníky v naší nabídce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální automatický otvírač střešních oken polykarbonátových skleníků v naší nabídce. Lze použít i na okna v čelech skleníků (horní části dveří) i pro pařeniště z polykarbonátu. Reguluje teplotu uvnitř skleníku a předchází zničení úrody.
Pozn.: použití v oknech v čelech skleníku doporučujeme zejména u skleníků, které nemají žádná nebo málo střešních oken. 

  • Nahrazuje ruční otvírání oken
  • Šetří čas i starosti s větráním

Doporučení:  Válec automatického otvírače s pístem je nutné v zimních měsících demontovat. Písty neodolávají dlouhodobému mrazu. Uskladněte je na suchém místě při minimální teplotě 5°C. Před opakovanou montáží je nutné pístní tyč promazat vazelínou - musí se hladce pohybovat v pístním válci.

Automatický otvírač pro střešní okna Covertec Uni

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro skleníky Covernit
Barva: stříbrná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: