Podkladní hranol WPC Technodeck Strong

Kód: LS_829051622
269 Kč / ks 222 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)

Podkladní hranol WPC Strong je vysoce odolný a má dlouhou životnost. Slouží jako nosný profil pro Tegola WPC prkna Strong, které se využívají na terasy, balkony, ale i na celý exteriér domu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkladní hranol WPC Technodeck Strong značky Tegola je vysoce odolný a má dlouhou životnost. Slouží jako nosný profil pro Tegola WPC prkna Strong, které se využívají na terasy, balkony, ale i na celý exteriér domu. Díky své ideální výšce zajištuje hranol dokonalé větrání terasy, odtok vody a prodlužuje tak celkovou životnost celého systému podlahy. Hranoly nevyžadují speciální  ochranu proti hnilobě, plísním nebo dřevokazným houbám a vynikají tak svou jednoduchou údržbou. Za dodržení roztečí podkladových hranolů max. 350 mm je nosnost systému 450 kg/m2 v závislosti na podkladu (beton, štěrk apod.). Disponují rozměry 40 x 30 mm, délkou 2,2 m a černou barvou. 

Podkladní hranol WPC Technodeck Strong

  • vysoká odolnost a dlouhodobá životnost
  • přírodní vzhled
  • snadná údržba
  • jednoduchá a rychlá montáž
  • vysoký stupeň UV a barevné stability
Podkladní hranol WPC Technodeck Strong
Materiál
WPC 
Šířka hranolu
40 mm
Výška hranolu30 mm
Délka hranolu
2,2 m
Barvačerná

Montáž WPC prken Strong

Před montáží je důležité zhotovení kladečského plánu a určení směru kladení podkladových hranolů. Ty se pokládají buď na vyrovnané např. štěrkové lože, na kterém se usazují na gumové pásy, nebo na terče pro podkladové hranoly. Hranoly se pokládají rovnoběžně se spádem výsledné plochy a je důležité dodržení jejich maximálního rozestupu 350 mm. Následně se k podkladovým hranolům pomocí startovací montážní sady přichytí první WPC prkno. Po přichycení prvního prkna se proces opakuje dalšími prkny v řadě za sebou za použití montážní sady. Pro lepší estetický vzhled stran podlahy se nakonec instalují ukončovací lišt.

Podkladní hranol WPC Technodeck Strong

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro WPC prkna
Záruka: 24 měsíců
Systém: Příslušenství - prkna Strong

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: