Podkladní hranol WPC Technodeck

Kód: LS_829061722
183 Kč / ks 151 Kč bez DPH
Na objednání do 5ti prac. dnů

Podkladní hranol určený pro pokládku WPC prken Technodeck. Disponuje odolností vůči mechanické zátěži, houbám a plísním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkladní hranol WPC Technodeck je vyroben z odolného dřevoplastu (přírodní dřevěná vlákna 60 % + polypropylen 40 %) a slouží k vytvoření podkladního roštu pro instalaci WPC terasových prken Technodeck. Mezi výhody tohoto materiálu patří především vysoká odolnost vůči mechanické zátěži a houbám i plísním a nízká potřeba údržby a tím pádem i dlouhá životnost. Rozměry podkladního hranolu jsou 40 mm x 30 mm a délka 2200 mm

Podkladní hranol WPC Technodeck

  • vysoká odolnost
  • z kvalitního dřevoplastu
  • nízká potřeba údržby
  • dlouhá životnost

Montáž WPC hranolu

Hranoly se pokládají na zhutněnou vrstvu štěrku, starou terasu, betonovou desku nebo bodové základy (př. terče). Je nutné vyvrtat díru, do které se vloží hmoždinka tak, aby nepřesahovala ven. K vlastnímu připevnění se poté používají nerezové šrouby, u těch je nutné, aby hlava byla zapuštěná a srovnaná s povrchem. Před upevněním šroubu je nutné předvrtat do hranolů díry, aby nedocházelo k poškození materiálu. Vzdálenost jednotlivých hranolů nesmí být větší než 35 cm. Průměrná spotřeba je 2,85 bm na mterasy. Na takto připravený rošt se poté pomocí montážní sady připevňují terasová prkna. 

Podkladní hranol WPC Technodeck

MateriálWPC
Rozměr40 x 30 mm
Délka2,2 m
Podkladní hranol WPC Technodeck

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro WPC prkna
Záruka: 24 měsíců
Systém: Příslušenství- prkna dutinková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: