Polykarbonátová plná deska 4 mm - bronz

Kód: LS_1815301336
6 900 Kč / ks 5 702 Kč bez DPH 1 103 Kč / 1 m2
Na objednání do 10 prac. dnů
Polykarbonátová plná deska 4 mm - bronz vyniká extrémní pevností, jedinečnou rázovou houževnatostí, snadnou tvarovatelností a neotřelým vzhledem. Je oboustranně ošetřena ochrannou vrstvou proti UV záření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polykarbonátová plná deska 4 mm - bronz je extrémně pevná deska, která se vyznačuje svou jedinečnou rázovou houževnatostí a zároveň snadnou tvarovatelností za tepla i studena. Disponuje vysokou teplotní odolnosti, dlouhou životností a výbornými tepelně i akusticky izolačními vlastnostmi. Je oboustranně ošetřena ochrannou vrstvou proti UV záření a je tak použitelná ve vnitřních i venkovních prostorech, povrch je také odolný vůči povětrnostním vlivům. Díky speciálnímu zabarvení je zajištěna i příjemný a neotřelý vzhled. Je vhodná například k výrobě světelné reklamy, reklamních tabulí, bezpečnostního zasklení, protihlukových stěn, krytů a průzorů strojů. Ideální volbou je ale také pro zasklení zimních zahrad, skleníků, zastřešení parkovišť a chodníků, bezpečnostní zasklení či jako odolnější náhradu běžného skla

Polykarbonátová plná deska 4 mm - bronz

  • extrémní pevnost
  • jedinečná rázová odolnost
  • výborná tepelná izolace
  • vrstva proti UV záření
  • příjemný a neotřelý vzhled
  • široká škála využití
  • dlouhá životnost

Rozdíly mezi plexisklem a plným polykarbonátem

Ačkoliv si jsou tyto dva materiály vzhledově velice podobné, liší se v některých zásadních vlastnostech a každý je tak vhodný pro jiné využití. Polykarbonátová plná deska je extrémně pevná, téměř nezničitelná, není náchylná na praskání ani odírání. Má také lepší tepelně i akusticky izolační vlastnosti a vyšší teplotní odolnost. Naopak plexisklo lépe propouští světlo a má lepší optické vlastnosti ve všech tloušťkách. Po oděru je možné škrábance vyleštit a desky lze za tepla ohýbat do požadovaných tvarů.

Polykarbonátová plná deska 4 mm

Materiálpolykarbonát
Rozměr3050 x 2050 mm
Tloušťka4 mm
Barvabronz
Teplotní odolnost- 110 až 120 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Bronzový plný polykarbonát
Barva: bronz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: