Plexisklo 20 mm - čirý

Kód: LS_5608
31 969 Kč / ks 26 421 Kč bez DPH
Na objednání do 5ti prac. dnů
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Plexisklo 20 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA), která disponuje jedinečnou pružností a odolností, ale také výbornými optickými vlastnostmi a UV stabilitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plexisklo 20 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Díky využití PMMA disponuje vysokou pružností a zároveň odolností. Je typická výbornými optickými vlastnostmi a propustností světla a díky vysoce kvalitnímu povrchu disponuje také odolností vůči povětrnostním vlivům a stárnutí. Velkou výhodou je i oboustranná UV stabilita, která umožňuje vnější i vnitřní použití. Vyniká také širokou škálou uplatnění, a to od zasklení a dělicích zdí, přes světelné vybavení domácnosti až po vitríny či balkonové výplně. K dispozici jsou také plexiskla v jiných tloušťkách.

 
Přednosti Plexiskla 20 mm
  • vysoká pružnost i odolnost
  • výborná propustnost světla
  • skvělé optické vlastnosti
  • odolnost vůči stárnutí
  • pro vnější i vnitřní využití
  • UV stabilní
 

Rozdíly mezi plexisklem a plným polykarbonátem

Ačkoliv si jsou tyto dva materiály vzhledově velice podobné, liší se v některých zásadních vlastnostech a každý je tak vhodný pro jiné využití. Polykarbonátová plná deska je extrémně pevná, téměř nezničitelná, není náchylná na praskání ani odírání. Má také lepší tepelně i akusticky izolační vlastnosti a vyšší teplotní odolnost. Naopak plexisklo lépe propouští světlo a má lepší optické vlastnosti ve všech tloušťkách. Po oděru je možné škrábance vyleštit a desky lze za tepla ohýbat do požadovaných tvarů. 

 

Plexisklo 20 mm - čirý
Materiál polymethylmethakrylát
Tloušťka 20 mm
Teplotní odolnost                  5 až 75 °C
Barva čirá

Doplňkové parametry

Kategorie: Plexisklo
Barva: čirá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: