Plexisklo 12 mm

Kód: LS_5606
16 674 Kč / ks 13 780 Kč bez DPH
Na objednání do 5ti prac. dnů
Plná deska z vysoce pružného polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Vyniká jedinečnými optickými vlastnostmi a propustností světla, je také oboustranně UV odolná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plexisklo 12 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA), které je typické svou vysokou pružností. Vyznačuje se výbornými optickými vlastnostmi a propustností světla a díky vysoce kvalitnímu povrchu disponuje také odolností vůči povětrnostním vlivům a stárnutí. Velkou výhodou je i oboustranná UV stabilita, která umožňuje vnější i vnitřní použití. Vyniká také širokou škálou uplatnění, a to od zasklení a dělicích zdí, přes světelné vybavení domácnosti až po vitríny či balkonové výplně. K dispozici jsou také plexiskla v jiných tloušťkách.

 
Přednosti Plexiskla 12 mm
  • vysoká pružnost 
  • výborná propustnost světla
  • skvělé optické vlastnosti
  • odolnost vůči stárnutí
  • pro vnější i vnitřní využití
  • UV stabilní
 

Rozdíly mezi plexisklem a plným polykarbonátem

Ačkoliv si jsou tyto dva materiály vzhledově velice podobné, liší se v některých zásadních vlastnostech a každý je tak vhodný pro jiné využití. Polykarbonátová plná deska je extrémně pevná, téměř nezničitelná, není náchylná na praskání ani odírání. Má také lepší tepelně i akusticky izolační vlastnosti a vyšší teplotní odolnost. Naopak plexisklo lépe propouští světlo a má lepší optické vlastnosti ve všech tloušťkách. Po oděru je možné škrábance vyleštit a desky lze za tepla ohýbat do požadovaných tvarů. 

Plexisklo 12 mm - čiré

Materiál PMMA
Tloušťka 12 mm
Rozměr 2,05 x 3,05 m
Teplotní odolnost 5 až 75 °C
Barva čirá

Doplňkové parametry

Kategorie: Plexisklo
Záruka: 24 měsíců
Barva: čirá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: