Anténa pokojová Philips SDV5120 /12
Kód: E0087
Výprodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Anténa pokojová Philips SDV512012 obrázek 1
Skladem (2 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Digitál i analog
K televiznímu přijímači nebo anténu připojíte s pomocí klasického koaxiálního vstupu (75 ohmů). Kromě použití v domácnosti (adaptér na 220 – 240 V již v balení) ji lze napájet také stejnosměrným proudem z 12V zásuvky například na lodi, v karavanu nebo někde na táboře, takže si ji můžete vzít kamkoliv. Stačí si k tomu pořídit vhodný adaptér.
Značka Philips
Barva černá
Použití pokojová anténa
Typ připojovacího konektoru IEC
LTE filtr Ne
Pásma tuneru UHF, VHF, FM, DVB-T2
Napájení síťové 230 V