Spojovací materiál stoupací plošiny a nášlapů

Kód: LS_71615001
Vyrobeno v EU
Značka: COVERNIT
3 Kč / ks 2 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Spojovací materiál stoupací plošiny a nášlapů je určen k pevnému připevnění střešního příslušenství jako jsou stoupací plošiny, nášlapy a jejich držáky či kolébky. Balení obsahuje šroub, matku a dvě podložky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojovací materiál stoupací plošiny a nášlapů je určen k pevnému připevnění střešního příslušenství jako jsou stoupací plošiny, nášlapy a jejich držáky či kolébky. Disponuje velice snadnou a rychlou montáží. Balení obsahuje šroub, matku a dvě podložky

Spojovací materiál stoupací plošiny a nášlapů

  • efektivní spojení střešního příslušenství
  • snadná a rychlá montáž
  • vše potřebné v balení

Montáž střešního nášlapu:

Držák komínové lávky připevníme ke střešní lati, na které spočívá krytina, propojíme pomocí kolébky vyrovnávající potřebný sklon a následně připevníme komínovou lávku nebo nášlap. Jednotlivé prvky vzájemně spojíme speciálními šrouby k tomu určenými.

Spojovací materiál stoupací plošiny a nášlapů

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komínové lávky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: