Přístřešek na auto Biltak

Kód: LS_825580101
ZDARMAZDARMA
Přístřešek na auto Biltak
28 526 Kč / ks 23 575 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Přístřešek na auto Biltak se stabilní hliníkovou konstrukcí a zastřešením s UV odolným komůrkovým polykarbonátem poskytuje ochranu vozu před nepřízní počasí na ploše 14,45 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístřešek na auto Biltak poskytuje spolehlivou ochranu vozu před nepřízní počasí, jako jsou například kroupy. Je tvořený stabilní konstrukcí z dutých hliníkových profilů s práškovým lakováním a zastřešený čirým komůrkovým polykarbonátem silným 6 mm s ochranou před UV zářením pro prodloužení jeho životnosti. Velkou výhodou je také jednoduchý moderní design a velká užitná plocha.

Užitná plocha odpovídá 14,45 m2 a je tak dostatečně velká pro všechny běžné i větší osobní automobily. Díky krytí odolným komůrkovým polykarbonátem je vůz spolehlivě ochráněné před počasím či spadanými větvičkami stromů. Obloukový tvar desek poté zabraňuje zachytávání vody, sněhu či nečistot na střeše.

Přístřešek na auto Biltak

  • spolehlivá ochrana vozu
  • stabilní a odolná konstrukce
  • dlouhá životnost
  • velká užitná plocha
  • moderní design

Přístřešek na auto Biltak

Materiál konstrukcelakovaný hliník
Barva konstrukceantracit - RAL 7016
Materiál zastřešenídutinkový polykarbonát
Tloušťka polykarbonátu6 mm
Barva polykarbonátučirá
Celková šířka3 m
Užitná šířka
2,89 m
Celková délka5 m
Užitná délka5 m
Užitná plocha14,45 m2
Výška (v nejnižším / nejvyšším bodě)2 m / 3 m
Přístřešek na auto Biltak

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístřešky na auta
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: