Podkladní pás s lepicím pásem 2200 UB

Kód: LS_5124054
Novinka Vyrobeno v EU
Značka: KERABIT
2 548 Kč / bal 2 106 Kč bez DPH 170 Kč / 1 m2
Skladem (>50 bal)

Podkladní pás s lepicím pásem KERABIT 2200 UB je prémiový finský produkt, který chrání střešní konstrukci před nepříznivými povětrnostními podmínkami a po dokončení střechy se stává důležitým hydroizolačním prvkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkladní pás s lepicím pásem KERABIT 2200 UB poskytuje ochranu střešní konstrukce před nepříznivými povětrnostními podmínkami, až do chvíle instalace šindelů. Podkladní pás pod šindele nejen vyrovnává drobné nerovnosti podkladu, ale po dokončení střechy se stává důležitým hydroizolačním prvkem celkové skladby střešního pláště. Pás se skládá z kvalitního SBS modifikovaného asfaltu, povrchu tvořeného pískovými granulemi a podpůrné vrstvy netkaného skleněného vlákna. Disponuje samolepicími hranami pro jednoduchou instalaci, vysokou odolností proti protržení a zajišťuje bezpečnou práci na střeše.

Podkladní pás s lepicím pásem 2200 UB

  • ochrana vůči povětrnostním vlivům
  • vyrovnává drobné nerovnosti
  • hydroizolační prvek
  • kvalitní materiál
  • samolepicí hrany
  • snadná instalace
  • odolnost proti protržení
  • zajišťuje bezpečnou práci na střeše

Podkladní pás s lepicím pásem KERABIT 2200 UB

Materiál SBS modifikovaný bitumen
Nosná vložka skelná tkanina
Povrchová úpravy jemnozrnný posyp
Šířka role 1 m
Návin role 15 m
Tloušťka 2 mm
Hmotnost 2,2 kg / m2
Pevnost v tahu 300 / 200 N / 5 cm
Barva hnědá

Montáž

Před pokládkou je třeba udržovat roli podkladního asfaltového pásu ve svislé poloze alespoň 24 hodin při teplotě nad 15 °C. Tím se usnadní instalace a role se bude lépe rozvíjet. Samotné rozvinutí role se provede 1 až 4 hodiny před pokládkou, v závislosti na okolní teplotě. Požadavky na pokládku: bezvětří a teplota nad 10 °C. Asfaltový pás se nesmí instalovat za deště. Vlastní hydroizolaci je doporučeno instalovat co nejdříve na vrchní vrstvu podkladu.

Podkladní pás s lepicím pásem 2200 UB

Kerabit - kvalita z Finska!

Firma Kerabit sídlící ve Finsku vyrábí asfaltové pásy, krytiny a další komponenty. Jejich závod v Lohji je centrem neustálého vývoje nových produktů a inovací výrobních procesů. Díky tomu mohou zákazníkům nabídnout ty nejlepší řešení pro střešní a hydroizolační systémy.

Všechny výrobky Kerabit jsou široce certifikovány a asfaltové výrobky nesou označení CE, což zaručuje jejich kvalitu a splnění evropských standardů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Asfaltové pásy
Záruka: 24 měsíců
Barva: hnědá
Rozměr: 1 x 15 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: