Plexisklo 6 mm - čirý

Kód: LS_5603
5 603 Kč / ks 4 631 Kč bez DPH 896 Kč / 1 m2
Na objednání do 5ti prac. dnů
Plexisklo 6 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA), která disponuje jedinečnou pružností a odolností, ale také výbornými optickými vlastnostmi a UV stabilitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plexisklo 6 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA), to je typické svou jedinečnou pružností. Především díky výborným optickým vlastnostem a vysoké propustnosti světla se řadí mezi nejpoužívanější deskové plasty. Oboustranná UV stabilita, odolnost vůči povětrnostním vlivům a stárnutí poté umožňují použití desky ve venkovních i vnitřních prostorech. Velkou výhodou je i široká škála uplatnění, a to od zasklení a dělicích zdí, přes světelné vybavení domácnosti až po vitríny či balkonové výplně. K dispozici jsou také plexiskla v jiných tloušťkách.

 
Přednosti Plexiskla 6 mm
  • jedinečná pružnost a odolnost
  • výborná propustnost světla
  • skvělé optické vlastnosti
  • odolnost vůči stárnutí
  • široká škála využití
  • UV stabilní
 

Rozdíly mezi plexisklem a plným polykarbonátem

Ačkoliv si jsou tyto dva materiály vzhledově velice podobné, liší se v některých zásadních vlastnostech a každý je tak vhodný pro jiné využití. Polykarbonátová plná deska je extrémně pevná, téměř nezničitelná, není náchylná na praskání ani odírání. Má také lepší tepelně i akusticky izolační vlastnosti a vyšší teplotní odolnost. Naopak plexisklo lépe propouští světlo a má lepší optické vlastnosti ve všech tloušťkách. Po oděru je možné škrábance vyleštit a desky lze za tepla ohýbat do požadovaných tvarů. 

 

Plexisklo 6 mm - čirý
Materiál polymethylmethakrylát
Tloušťka 6 mm
Teplotní odolnost                  5 až 75 °C
Barva čirá

Doplňkové parametry

Kategorie: Plexisklo
Barva: čirá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: