Lakovaný okapový kotlík SQUARE 120 mm

Kód: LS_516581802
1 061 Kč / ks 877 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Šířka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Lakovaný okapový kotlík SQUARE 120 mm je součástí moderního hranatého okapového systému, který zajišťuje výborný odvod vody ze střechy. Jeho hlavní funkcí je vodotěsné propojení okapového žlabu a svodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lakovaný okapový kotlík SQUARE 120 mm vyrobený z kvalitního ocelového plechu je součástí moderního hranatého okapového systému 120 / 100 mm. Jeho hlavní funkcí je vodotěsné propojení okapového žlabu a svodu a tím pádem odvod vody ze střechy. Kotlík SQUARE disponuje dlouhou životností, snadnou a rychlou montáží a v neposlední řadě i zajímavou estetikou. 
 
Přednosti Lakovaného okapového kotlíku SQUARE
  •    z kvalitního plechu
  •    korozivzdornost
  •    snadná a rychlá montáž
  •    odolnost vůči mechanickému poškození
  •    výborná funkčnost
  •    zajímavá estetika
 
Montáž Lakovaného okapového systému
Prvním krokem montáže je určení polohy žlabového kotlíku, podle té se poté určuje poloha háků, které se upevňují pomocí šroubů maximálně 60 cm od sebe. Žlab se k háku připevňuje nasazením přední části na háček a následným otočným vsunutím. Minimální sklon žlabů směrem ke kotlíku je 3 %. Kotlík se zahákne v zadní části a postupným otáčením se zaklapne za naválku, poté se stejným způsobem nasadí žlabová spojka. Čelo žlabu se nasazuje vpředu na naválku a poté se otáčení dokud se vzadu nezaklapne a je vhodné nasadit ještě před připevněním žlabu na háky. Za pomoci spojky svodových rour se na kotlík připevní svodové roury, které se poté každé 2 metry připevňují objímkou ke zdi tak, aby v nich zůstal prostor pro dilataci rour. Spojení dvou svodových rour nebo svodové roury a "Y" kusu se provádí pomocí spojky. V případě, že je okap vzdálen od stěny, používají se ke svodu dvě kolena a svodová roura. K vyústění okapového systému se používá koleno přichycené objímkou.

 

Lakovaný okapový kotlík SQUARE 120 mm 
Materiál polakovaný plech                 
Šířka 120 mm
Barva antracit

Doplňkové parametry

Kategorie: Systém 120 / 100 mm
Záruka: 24 měsíců
Barva: RAL 7016 antracit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: