Klíč k terčům Hercules

Kód: LS_40541003
401 Kč / ks 331 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Klíč k terčům Hercules je určený k samonivelačním terčům Hercules, ať již čtyřtrnných či jednotrnných. Slouží k usnadnění jejich utahování a povolování, které má za následek změnu jejich světlé výšky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíč k terčům Hercules je určený k samonivelačním terčům Hercules, ať již pod dlažbu či pod podkladní hranol. Slouží k usnadnění jejich utahování a povolování, které má za následek změnu jejich světlé výšky. Jeho konec je vytvarovaný pro zasunutí do prolisu v horním konci terče. 

Klíč k terčům Hercules

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teleskopické terče Hercules
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: