Odrazová fólie za radiátor Heatreflect 1,2 x 2,5 m (set pro 3 radiátory)

Kód: LS_115131203
370 Kč / ks 306 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Praktický set reflexní fólie za radiátory, či topení odráží teplo zpět do domácnosti a zvyšuje tak jeho účinnost. Set pro 3 radiátory

Detailní informace

Rozměr: 1,2 x 2,5 m
Skladem | LS_115131203
370 Kč / ks
306 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Reflexní fólie za radiátory nebo jiné zdroje tepla. Fólie je tvořena reflexni metalizovanou vrstvou a bublinkovou fólií o tloušťce 3 mm. Svojí vysokou reflexivitou a nízkou emisivitou (prostupem tepla) výrazně zesiluje topný účinek radiátoru. Bublinková fólie zároveň zabraňuje nežádoucímu průniku sálavé složky tepla do stěny. Součástí balení je samotná fólie a 6 ks plastových profilů. kterými lze fólii nainstalovat až na 3 radiátory. Fólii tak není nutné složitě lepit na zeď, či odmontovávat radiátor. Fólie se jednoduše zavěsí za držáky radiátoru (viz fotogalerie). V případě potřeby lze fólii nalepit na zeď oboustranou lepící páskou, či univerzálním lepidlem.

 

  • zvýšení topného účinku
  • snadná instalace
  • bez nutnosti lepení, či demontáže radiátoru

 

Montážní postup

Fólii upravte nužkami, či odlamovacím nožem na následující rozměry: šířku určíte podle mezery mezi držáky radiátoru, výšku dle spodní hrany topení a horní hrany držáků + přičíst 2 cm pro ohyb. Fólii je třeba umístit lesklou stranou k topnému tělesu. Přehněte fólii a nasuňte profil, tak aby přečníval cca 2-3 cm  z obou stran. Fólii poté vložte do mezery mezi radiátorem a zdí. Fólii lze takto jednoduše vyndat, kdykoliv je potřeba.

Reflexní fólie Heatreflect  
rozměr 120 x 250 cm
tloušťka 3 mm
barva stříbrná
v balení

reflexní fólie 1,2 x 2,5 m

profil 20 cm (6 ks)

Doplňkové parametry

Kategorie: Izolační fólie
Záruka: 24 měsíců
Barva: stříbrná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: