Hliníková pergola Vilste

Kód: LS_825560201
20 226 Kč / ks 16 716 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)

Hliníková pergola Vilste s nastavitelným sklonem střechy poskytuje zastřešení především pro terasy a venkovní posezení. Je tvořená konstrukcí z lakovaných hliníkových profilů a komůrkovými polykarbonáty o síle 6 mm s UV ochranou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníková pergola Vilste poskytuje zastřešení především pro terasy a venkovní posezení. Je jedinečná především svou vysokou adaptivností, kdy lze přizpůsobit sklon střechy upravením vzdálenosti sloupků od stěny a výšky, ve které je pergola ke stěně připevněna. Vzdálenost sloupků se pohybuje mezi 162 a 285 cm a výšku lze nastavit v rozmezí 231 a 250 cm. Skládá se z konstrukce z dutých hliníkových profilů s práškovým lakováním a desek z komůrkového polykarbonátu. Ty jsou silné 6 mm a pro maximální životnost jsou ošetřené UV ochranou. Mimo vysokou odolnost vůči rzi či mechu vyniká celá pergola i moderním designem, který skvěle zapadne do každé zahrady.

Pergola Vilste je určená k instalaci přímo na stěnu budovy a nastavení jejích přesných rozměrů i sklonu střechy se provádí během montáže. Nejen díky možnosti upravit vzdálenost sloupků od stěny budovy je vhodné ji využít také jako přístřešek pro parkovací stání. Zastřešení z odolných polykarbonátových desek poskytuje skvělou ochranu lidí i vozu před nepřízní počasí i před přímým slunečním světlem.

Hliníková pergola Vilste

  • snadno přizpůsobitelná
  • odolná hliníková konstrukce
  • nepodléhá rzi
  • UV stabilita
  • moderní design

Hliníková pergola Vilste

Materiál konstrukcelakovaný hliník 6036-T5
Barva konstrukceantracit - RAL 7016
Materiál zastřešenídutinkový polykarbonát
Tloušťka polykarbonátu6 mm
Barva polykarbonátučirá
Délka pergoly4, 35 m
Šířka pergoly (od zdi)3,04 m
Výška pergoly2,46 m
Hliníková pergola Vilste

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové pergoly Covernit
Záruka: 24 měsíců
Barva konstrukce: antracit
Barva zastřešení: čirá
Délka: 4,35 m
Šířka: 3,04 m
Výška: 2,46 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: