Betonová vpusť D400 ke spádovému žlabu

Kód: LS_80416425422
4 518 Kč / ks 3 734 Kč bez DPH
Není skladem - na objednávku

Betonová vpusť D400 ke spádovému žlabu je vyrobena z betonu třídy C35/45, určena pro jímání vody v exteriéru a je kompatibilní se spádovým žlabem D400. Její materiál zajišťuje odolnost proti působení atmosférických činidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betonová vpusť D400 ke spádovému žlabu je vyrobena z betonu třídy C35/45, určena pro jímání vody v exteriéru a je kompatibilní se spádovým žlabem D400. Její materiál zajišťuje odolnost proti působení atmosférických činidel a disponuje vysokou mechanickou odolností. Součástí žlabu je odtoková mřížka vyrobena z pozinkované oceli, jejíž rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám. Celá betonová vpusť disponuje únostností 40 tun a její odtok je řešen připojením trubky do boků šachty. Vpusť je dostupná v jedné variantě, jejíž rozměry jsou popsané u variant, kdy její název představuje výšku žlabu. Podrobné rozměry jsou dostupné v tabulce níže a na schématech mezi fotkami produktu. 

 

PŘEDNOSTI Betonové vpusťi D400 ke spádovému žlabu

  • jímání vody především v exteriéru
  • odolné proti působení atmosférických vlivů
  • vysoká mechanická odolnost
  • snadné napojení na kanalizaci
  • součástí odtoková mřížka
  • únostnost 40 tun

 

Betonová vpusť D400 ke spádovému žlabu 
Materiál beton třídy C35/45 s pozinkovanou mříží
Únosnost 40 tun
Délka žlabu 500 mm
Šířka žlabu 200 mm

Výška žlabu

250 mm
Průměr odtoku 160 mm
Betonová vpusť D400 ke spádovému žlabu

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: