Terasové prkno WPC Technodeck Sinus

Kód: LS_829161420
Prodloužená záruka
Značka: COVERNIT
426 Kč / ks 352 Kč bez DPH
Skladem (28 ks)

Terasové prkno WPC Technodeck Strong Sinus představuje plné dřevoplastové prkno s dlouhou životností a sníženou hmotností. Na pohled i dotek připomínají obyčejné klasické dřevo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasové prkno WPC Technodeck Strong Sinus je plné prkno z dřevoplastu (Wood Plastic Composite), který vyniká dlouhou životností a vysokou mechanickou odolností i odolností vůči hnilobě, plísním i hmyzu. Příměs zdravotně nezávadného polypropylenu usnadňuje údržbu a zajišťuje dlouhodobu barevnou stabilitu, ale vzhledem i na dotek stále prkna věrně připomínají dřevo. Díky speciálním výřezům na spodní straně vynikají výrazně nižší hmotností oproti klasickým dřevoplastovým plným prknům, jsou však pochozí jen z jedné, a to drážkované strany.

Pomocí terasových prken Technodeck Strong Sinus lze vytvářet vysoce estetické terasy, které budou sloužit po dobu několika let. Mimo to lze prkna využít pro vytváření pochozích ploch u bazénů, na balkonech a celkově pro všechny exteriérové pochozí plochy, dřevoplast totiž vyniká vysokým stupněm UV stability.

Terasové prkno WPC Technodeck Sinus

  • vysoká odolnost a dlouhodobá životnost
  • nižší hmotnost
  • přírodní vzhled
  • snadná údržba
  • jednoduchá a rychlá montáž
  • vysoký stupeň UV a barevné stability

Terasové prkno WPC Technodeck Strong Sinus

Materiál60 % dřevo, 40 % polypropylen
Šířka prkna140 mm
Výška prkna                               20 mm
Délka prkna2 m
Barvaoak brown

Montáž WPC prken Strong Sinus

Před montáží je důležité zhotovení kladečského plánu a určení směru kladení podkladových hranolů. Ty se pokládají buď na vyrovnané např. štěrkové lože, na kterém se usazují na gumové pásy, na terče pro podkladové hranoly, nebo na protihlukové podložky. Hranoly se pokládají rovnoběžně se spádem výsledné plochy a je důležité dodržení jejich maximálního rozestupu 350 mm. Následně se k podkladovým hranolům pomocí startovací montážní sady přichytí první WPC prkno. Po přichycení prvního prkna se proces opakuje dalšími prkny v řadě za sebou za použití montážní sady, která mezi prkny vytvoří mezeru 7 mm. Pro lepší estetický vzhled stran podlahy se nakonec instalují ukončovací lišty.

Terasové prkno WPC Technodeck Sinus

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: WPC prkna
Záruka: 10 let
Barva: Oak brown
Systém: WPC prkno profilované
Barva: oak brown
Rozměr: 140 x 20 x 2000 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: