Vyvýšené pařeniště Covertec

Kód: LS_200000318K
3 698 Kč / ks 3 056 Kč bez DPH
Na objednání do 10 prac. dnů

Vyvýšený záhon Covertec 150 x 75 cm s praktickým krytem. Krytý záhon při správném založení funguje prakticky jako pařeniště. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce je vyrobena z kvalitních práškově lakovaných profilů. Opláštění je tvořeno pevnou fólii, z bočních stran se upevňuje dutinkový polykarbonát. Dobře založený vyvýšený záhon společně s krytem poskytne rostlinám bezpečné prostředí s výbornými klimatickými podmínkami pro růst. Díky vysoké konstrukci a krytu jsou rostliny chráněny před nepřízní počasí i před škůdci v podobě slimáků a zvídavých zvířat. 

  • 150 x 75 cm
  • výška 30 cm nad povrchem 
  • UV stabilní materiál
  • dlouhodobá životnost
  • výborné klimatické podmínky pro růst rostlin
  • snadné sestavení

Otevřené konce dutinek doporučujeme utěsnit hliníkovou nebo ventilační páskou. (není součástí balení)

Vyvýšené pařeniště Covertec

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pařeniště
Barva: hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: