Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černá/bílá

Kód: E0203
Výprodej
Značka: Concept
4 499 Kč –35 % 2 900 Kč / ks 2 397 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Čistička vzduchu, příkon 40 W, pro místnosti do 30 m², 3 rychlosti čistění, 4 stupně filtrace, cirkulace vzduchu 200 m3/h, mobilní aplikace Concept Home.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pořízení čističky vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart s příkonem 40 W si můžete být jisti, že budete žít v dokonale čistém prostředím. Jelikož spotřebič disponuje vysoce účinným filtračním systémem na bázi 4 kroků, dokáže zachytit až 99,9 % bakterií, virů a alergenů v prostoru do 30 m2. Zařízení nabízí 3 rychlosti čistění s maximálním výkonem 200 m3/h. Moderní a designové provedení navíc perfektně doplní každý interiér, a jelikož má nízkou hlučnost mezi 30 až 55 dB, nijak svým provozem nenarušuje běžný chod domácnosti.

Pozitivní účinky na zdraví

Přístroj napomáhá k lepšímu zdravotnímu stavu v rodinách, kde se vyskytují chronická i akutní onemocnění dýchacího ústrojí, srdce, cév a také ulevuje alergikům. Zbavuje totiž vzduch drobného prachu, pylu, alergenů, bakterií, virů, ale v neposlední řadě i plísní, smogu a zápachu. Nejenže budete dýchat čistý vzduch, také se vám zlepší nálada, poleví bolesti hlavy, zvýší se výkonnost a koncentrace.

Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černábílá obrázek 11

Maximálně efektivní filtrační systém

Jelikož má produkt 4násobnou filtraci, zachytí veškeré nečistoty ze vzduchu a zamezí tak jejich nežádoucímu šíření. Dochází k pohlcení až 99,9 % nežádoucích složek v prostoru, protože každý ze čtyř filtrů je specializovaný na jiné druhy nečistot. Výrobek navíc disponuje technologií, která hlídá stav filtrů a následně hlásí nutnost výměny tak, aby bylo fungování co nejefektivnější.

Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černábílá obrázek 13

4složkový filtrační systém

4složkový filtrační systém se skládá z prachového filtru účinného na hrubé nečistoty, jako jsou vlasy, prach, srst, pyl. Druhou částí je karbonový filtr pohlcující zapáchající plyny a výpary. Třetí je HEPA filtr 13, který zachycuje ty nejmenší částice od 0,1 mikromilimetru, jako jsou prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní. Poslední složkou je ionizátor, který zlepšuje kvalitu vzduchu tím, že vypouští záporně nabité ionty do vzduchu a pohlcuje kladně nabité částice virů, bakterií, prachu atd. Tím se zlepšuje celková kvalita lidského zdraví, především dýchání, psychika, výkonnost, soustředěnost a další.

Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černábílá obrázek 12

Přehled o stavu ovzduší

Opravdovou vychytávkou je senzor kvality ovzduší, který určuje míru polétavého prachu (PM2,5) v pokoji. Na základě této funkce začne čistička fungovat automaticky a bez vaší pomoci si nastaví ideální rychlost čistění. Hodnota se poté zobrazí na přehledném LED displeji.

Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černábílá obrázek 3

Intuitivní a moderní ovládání

Čističku lze řídit snadno za pomoci dálkového ovládání nebo dotykovým LED displejem či odkudkoli prostřednictvím mobilního telefonu skrze aplikaci Concept Home. Přes ni zjistíte také aktuální stav ovzduší v prostředí a třeba i stav filtrů, nebo využijete funkci časovače. Aplikaci si stáhnete zdarma pro operační systémy iOS i Android.

Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černábílá obrázek 14

Snadná údržba i manipulace

S funkcí připomenutí nutnosti výměny filtrů je údržba bezproblémová, protože vás na to produkt sám upozorní. Vy pak jen filtr vyměníte, aby bylo fungování co nejefektivnější. Ani s manipulací si hlavu lámat nebudete. Vezmete výrobek za praktické držadlo a přemístíte ho tam, kde bude právě potřeba. Bezpečnost je zajištěna dětskou pojistkou.

Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černábílá obrázek 4

Co je to PM2,5?

Jsou to částice poletující v ovzduší, jejichž maximální průměr je 2,5 mikrometru. Pro reálnou představu se jedná o částice, které jsou v průměru až 28x menší než průměr lidského vlasu a 36x menší než zrnko písku. Vdechnutím mohou mít tyto nečistoty neblahý vliv na zdraví člověka.

Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černábílá obrázek 9

Klíčové vlastnosti

  • 4stupňová filtrace: zbaví vzduch až 99,9 % nečistot
  • Pro místnosti o rozměru do 30 m2
  • Ovládání odkudkoli s mobilní aplikací Concept Home
  • Nastavení 3 rychlostí čistění
  • Senzor prachových částic
  • Funkce připomenutí výměny filtru
  • Časovač
Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA1030 - černá/bílá
Značka Concept
Barva bílá - černá
Příkon 40 W
Vzduchový výkon 200 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 30 m2
Maximální hlučnost 55 dB(A)
Minimální hlučnost 30 dB(A)
Filtry HEPA, Prachový, Iontová kazeta
Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Dálkové ovládání, Displej, Dětský zámek, Ionizace vzduchu, Pro alergiky, Dotykový panel, Senzor prachu
Délka kabelu 1,5 m
Šířka 32 cm
Výška 54 cm
Hloubka 18 cm
Hmotnost 5 kg
Záruka 2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: