Oblá plechová plotovka Sicuro ořech

Kód: LS_SIOPLD800OR LS_SIOPLDZL1250OR LS_SIOPLD1500OR LS_SIOPLD1000OR Zvolte variantu
Novinka
Značka: COVERNIT
143 Kč / ks 224 Kč / ks 269 Kč / ks 179 Kč / ks od 143 Kč / ks 118 Kč bez DPH 185 Kč bez DPH 222 Kč bez DPH 148 Kč bez DPH od 118 Kč bez DPH
Zakázková výroba, 3 - 4 týdny Zakázková výroba, 3 - 4 týdny Zakázková výroba, 3 - 4 týdny Zakázková výroba, 3 - 4 týdny Zvolte variantu
Výška plotovky
Šířka plotovky
Tloušťka plotovky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Plechová plotovka Sicuro od značky Covernit je velmi odolná, a přesto lehká lamela z oceli a zinku, která spolehlivě ohraničí váš pozemek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plechová plotovka Sicuro

Plechová plotovka Sicuro od značky Covernit představuje skvělé řešení pro spolehlivé ohraničení vašeho pozemku, které je navíc velmi estetické. Plotovka je vyrobena z kombinace oceli a zinku, díky čemuž je velmi odolná a zároveň si drží nízkou hmotnost.

Každá plotovka je opatřena ochrannou pasivační vrstvou, na kterou se teprve aplikuje konečná povrchová úprava polyester lesk, díky čemuž se podstatně zvyšuje životnost materiálu. Každý kus navíc nese individuální certifikát, který potvrzuje kvalitu a spolehlivost materiálu.

Plotovka je k dostání ve verzi s rovným či zaobleným koncem ve 4 barevných variantách. Povrchová vrstva o tloušťce 35 µm a obsahem 275 gramů zinku na na m2 zajišťuje vynikající odolnost proti korozi, na kterou se vztahuje záruční doba 10 let. Vysoká kvalita materiálu garantuje spolehlivost a dlouhou životnost. Toto řešení plotu je finančně velmi výhodné, neboť díky dlouholeté barvostálosti ušetříte náklady na opakované natírání plotu. 

Oblá plechová plotovka Sicuro ořech

  • vysoká kvalita materiálu
  • snadná a rychlá montáž
  • moderní design a barva
  • dlouhá životnost
  • bez nutnosti údržby a odolné proti korozi

Plechová plotovka Sicuro

Materiál ocel, zinek
Povrchová úprava polyester lesk
Délka 80 / 100 / 150 cm
Šířka 11,5 ± 0,5 cm
Tloušťka 1,8 ± 0,3 cm
Barevná varianta

ořech

Montáž plechových plotovek

Plotovky se přidělávají na nosné rýgle, které jsou ke zděným sloupků přimontované pomocí upevnění. V případě potřeby je možné rýgle na jejich koncích zaslepit plastovou krytkou, aby disponovaly estetickým zakončením. Samotné plotovky se na rýgle upevňují pomocí samořezných vrutů a doporučuje se mezi plotovkami dodržet mezery v rozmezí 1,5 - 3 cm. K montáži postačí AKU vrtačka a plotovky není potřebné předvrtávat. Plotovky je možné pokládat vodorovně i svisle. 

Oblá plechová plotovka Sicuro ořech

COVERNIT - It works! 

V portfoliu značky naleznete pouze takové produkty, které jsou ověřené a víme, že jsou jednoduše funkční. Značka Covernit je sice mladá svým názvem, ale zkušenostmi nikoliv. Zkušenosti se zahradní technikou, lehkými krytinami a různými potřebami pro zahrádkáře a kutily, sahají až k roku 1995, kdy členové představenstva poprvé začali podnikat v oblasti lehkých krytin. Značka Covernit disponuje širokým portfoliem zboží a od roku 1995 obsloužila cca 150.000 zákazníků, kteří si produkty zakoupili jak v ČR, tak i v některých dalších státech Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plechové plotovky
Záruka: 24 měsíců
Barva: ořech
Tvar plotovky: oblý
Barva: ořech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: