Nopová fólie s integrovanými spoji Tefond Star HP

Kód: LS_105007
6 534 Kč / ks 5 400 Kč bez DPH 91 Kč / 1 m2
Vyprodáno

Nopová fólie Star HP se vyznačuje mimořádně vysokými mechanickými parametry, tím splňuje požadavky i pro silniční stavitelství. Je unikátní svým patentovaným systémem spojů, který zaručuje rychlou a přesnou instalaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nopová fólie Tefond Star HP je vyrobená z vysokohustotního poly­ethy­lenu (HDPE), který je typický vysokou odolností a pevností, tato fólie se vyznačuje ještě vyšší pevností tahu, díky čemuž splňuje požadavky i pro silniční stavitelství. Je unikátní svým patentovaným systémem spojů, který umožňuje širší okruh použití a zaručuje rychlou a přesnou instalaci. Nopy do sebe při přeložení zapadají a vytváří tak velice odolný spoj navíc jsou jejich okraje opatřeny vodotěsnou a plynotěsnou butylovou páskou, která zabraňuje pronikání radonu. Je vhodná k použití jako separační, drenážní a ochranná vrstva ve spodních stavbách či jako podkladní vrstva pro suché kladení dlažby. Také je možné ji použít pro svislou instalaci, podrobné pokyny k instalaci jsou dostupné v montážním návodu, který je přiložený v souborech ke stažení níže. Díky kvalitnímu materiálu fólie odolává chemikáliím i rozkladným procesům, zároveň je nezávadná vůči pitné vodě. K dispozici je v rolích o rozměrech 2,4 x 30 m, výška nopů je 7 mm.

Nopová fólie s integrovanými spoji Tefond Star HP

  • vysoká odolnost a pevnost
  • výborná pevnost v tahu
  • patentovaný systém spojů
  • rychlá a přesná montáž
  • mnoho různých využití
  • vhodná pro svislou instalaci
  • odolává chemikáliím

Nopová fólie Tefond HP

Materiálpoly­ethy­len (HDPE)
Rozměry2,4 x 30 m
Výška nopu7 mm
Vodotěsnost60 kPa/ 24 h
Odolnost proti průrazu< 450 mm
Pevnost v tahu450 KN / m2
Nopová fólie s integrovanými spoji Tefond Star HP

TeMa - Ekologie a kvalita ruku v ruce

Společnost Tema se specializuje na inovativní řešení ve stavebním inženýrství. Zakládá si na neustálém vývoji procesů, které udržují jejich produkty v souladu s přírodou a splňují zároveň ty nejběžnější i nejnáročnější požadavky zákazníků. Součástí Tema filozofie je kladení důrazu na neznečišťování životního prostředí - ovzduší, vody a půdy. Pro výrobní procesy používá obnovitelné zdroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nopové fólie
Záruka: 24 měsíců
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: