Lignofix I-Profi aplikační

Kód: LS_10103040100
169 Kč / ks 140 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Stachema Lignofix I-Profi aplikační je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stachema Lignofix I-Profi aplikační je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (střešní podbití, dřevěné stavby, ploty, krovy atd.).

 

Lignofix I-Profi nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, krmivy a pitnou vodou ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček. Stachema Lignofix I-Profi aplikační se neředí, je již připravený k použití a pokryje 5 - 6 m2 plochy dřeva. Je dodávaný také ve formě koncentrátu.

 

POUŽITÍ Stachema Lignofix I-Profi aplikačního

Aplikujte na dokonale očištěné dřevo. Doporučený počet ošetření je 1 - 2x dle povrchu dřeva (hrubě opracované 1x, hladce 2x). Ochrana dřeva v exteriéru musí být překryta vhodným nátěrem zabraňujícím tvorbě trhlin. Před aplikací dalších nátěrů (laky, lazury) je doporučena doba zasychání 3 dny.

 

PŘEDNOSTI Stachema Lignofix I-Profi aplikačního

  • k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem 
  • s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu
  • připravený k okamžitému použití
  • pokryje 5 - 6 m2 plochy dřeva
  • neředí se

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana dřeva
Hmotnost: 0,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: