Hřebenová ventilace pod střešní šindel

Kód: LS_5124058
Novinka Vyrobeno v EU
Značka: KERABIT
520 Kč / ks 430 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)

Hřebenový průduch Kerabit Ridge Vent zajišťuje proudění vzduchu po horní části střechy a zároveň chrání před povětrnostními vlivy. Zabraňuje tvorbě kondenzující vody a také růstu plísní nebo mikrobů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřebenový průduch Kerabit Ridge Vent je hřebenáč s průduchy, který je vhodný pro střechy se sklonem 1:1 až 1:5. Spolehlivě větrá střešní konstrukci a zároveň chrání před povětrnostními vlivy. Je velmi důležité zajistit, aby větrání dobře fungovalo, neboť zabraňuje tvorbě kondenzující vody a také růstu plísní nebo mikrobů ve střešních konstrukcích. Umožňuje proudění teplého vzduchu po horní části střechy, což zlepšuje vnitřní klima a prodlužuje životnost střechy. Skvěle se hodí v kombinaci s vysoce kvalitními asfaltovými šindeli Kerabit.

Hřebenová ventilace pod střešní šindel

  • chrání před povětrnostními vlivy
  • zabraňuje tvorbě kondenzující vody
  • zabraňuje růstu plísní či mikrobů
  • prodlužuje životnost střechy
Materiál polypropylen
Délka 58 cm
Šířka 32 cm
Tloušťka 3 cm
Barva černá

Montáž

Hřebenový větrací prvek je doporučeno instalovat od konce střechy. Spojuje se a připevňuje pomocí hřebíků nebo šroubů k opláštění, přičemž lze použít připravené otvory v hřebenovém větracím prvku. Hřebíky nebo šrouby musí být dostatečně dlouhé, aby pronikly do opláštění. Konec větracího prvku se odměří a uřízne tak, aby byl v souladu s koncem střechy.

Hřebenová ventilace pod střešní šindel

Kerabit - kvalita z Finska!

Firma Kerabit sídlící ve Finsku vyrábí asfaltové pásy, krytiny a další komponenty. Jejich závod v Lohji je centrem neustálého vývoje nových produktů a inovací výrobních procesů. Díky tomu mohou zákazníkům nabídnout ty nejlepší řešení pro střešní a hydroizolační systémy.

Všechny výrobky Kerabit jsou široce certifikovány a asfaltové výrobky nesou označení CE, což zaručuje jejich kvalitu a splnění evropských standardů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Montážní příslušenství pro asfaltové krytiny
Záruka: 24 měsíců
Barva: černá
Rozměr: 580 x 320 x 30 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: