Láhev SodaStream Spirit White

Kód: E0009
2 199 Kč –9 %
SodaStream Spirit White obrázek 1
2 199 Kč –9 % 1 999 Kč / ks 1 652 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Výrobník sody celkový objem láhve 1l, uchycení láhve vložení, typ výrobníku mechanický, regulace perlivosti počtem stlačení, barva bílá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dodržování pitného režimu je jeden ze základních bodů zdravého životního stylu. Naše tělo je z většinové části tvořeno vodou, která nám dodává energii, posiluje pokožku i imunitu. Ne každému ale chutná voda z kohoutku. Udělejte si z ní minerálku využitím výrobníku perlivé vody od SodaStream. Elegantní design a jednoduché ovládání jsou důvodem, proč si tento kompaktní přístroj zamilujete.

Výroba je rychlá a zvládnete ji jednou rukou. Zapomeňte na šroubování lahví, nyní je stačí pouze zacvaknout a ihned můžete začít s tvorbou bublinek. Tu zahájíte stiskem velkého tlačítka na přední straně a podle toho, jak dlouho jej držíte, tolik se ve vodě vytvoří bublin. Tedy čím déle je tlačítko stisknuté, tím více perlivá voda je.

V balení najdete kromě přístroje i bombičku s potravinářským oxidem uhličitým, s níž vytvoříte až 80 litrů tekutiny bez nutnosti výměny.

SodaStream Spirit White obrázek 7 Automatické uchycení lahve. Zapomeňte na zdržování se šroubováním. Láhev do zařízení stačí pouze nacvaknout..

SodaStream Spirit White obrázek 8 Regulujte si množství bublinek ve vodě podle vlastních preferencí. Čím déle budete držet tlačítko stisknuté, tím více bublinek bude nápoj obsahovat.

SodaStream Spirit White obrázek 9Pečlivě vytvořený design skvěle zapadne do každé domácnosti. SodaStream SPIRIT nebudete obdivovat jen kvůli vzhledu, ale pro jeho tichý chod,

SodaStream Spirit White obrázek 10Zapomeňte na bolavá záda a nekonečné tahání těžkých lahví. Minerálku si vytvoříte přímo z kohoutkové vody z pohodlí domova.

SodaStream Spirit White obrázek 11Bez odpadu, nápoj si připravíte do omyvatelné lahve, kterou budete moci používat stále dokola.

Vlastnosti

  • Snadná a rychlá výroba sody a sycených nápojů
  • Bombička s potravinářským CO2 plynem
  • Tlaku odolná, nápojová, plastová lahev
  • Automatické uchycení lahve místo nepohodlného šroubování
  • Velmi tichá příprava perlivé vody
  • Nižší náklady na výrobu nápoje

Pozor

  • pro plastové láhve není vhodné velké teplo ani zima – nevystavujte je tedy přímému sluníčku a ani je neukládajte do mrazáků
  • nejsou vhodné do myčky na nádobí
  • používejte pouze k přípravě čisté perlivé vody
  • nikdy nepoužívejte lahev, která je poškozena, zdeformována nebo bylo překročeno datum použitelnosti vyznačené na lahvi
Láhev SodaStream Spirit White
Značka SodaStream
Barva bílá
Celkový objem lahve 1 l
Uchycení lahve Vložení
Indikace perlivosti Bez indikace
Regulace perlivosti Počtem stlačení
Typ výrobníku Mechanický
Napájení z elektrické sítě Bez napájení
Obsah balení Bombička s CO2
Počet lahví v balení 1 ks
Záruka 2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobníky sody
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: