Kotlík s topeništěm STEW

Kód: GA_11275
2 799 Kč –8 %
Kotlík s topeništěm STEW
2 799 Kč –8 % 2 575 Kč / ks 2 128 Kč bez DPH
Vyprodáno

Pohodové chvilky venku s přáteli nemusí být vždy jen o grilování. Více a více oblíbené se stávají oslavy, při kterých se připravují tzv. jídla z jednoho hrnce. Může to být tradiční guláš, husté polévky, masa s omáčkou nebo třeba ovar. V tomto kotlíku skvěle připravíte i horké nápoje – svařené víno, grog a další alkoholické i nealkoholické dobroty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na kvalitě záleží, proto je souprava Activa vyrobena z oceli potažené tvrdou vrstvou smaltu, což přispívá k velmi dlouhé životnosti a odolnosti proti prorezavění. Smaltem je samozřejmě ošetřený i objemný 14l kotlík, poklice a rovněž celé topeniště. Komín je potom vyveden v trvanlivém nerezu. 

V topeništi můžete topit jak dřevěným uhlím, dřevem nebo briketami, tak například i plynovým hořákem. Jak celý kotel, tak i vnitřní kotlík jsou vybaveny madly pro snadné přenášení a manipulaci.

Součástí soupravy je i nerezová naběračka a velký odnímatelný popelník.

activa

SPOLEČNOST ACTIVA

Německá společnost Activa se zabývá vývojem hobby i profesionálních grilů, zahradních topidel, ohnišť a široké škály příslušenství.

Od počátku vzniku byl kladen důraz na vývoj produktů, které, ač jsou za dobrou cenu, mají velkou přidanou hodnotu. Ta se projevuje v síle a kvalitě materiálů, povrchové úpravě, výbavě grilu, konstrukčních řešeních apod. V nabídce jsou grily lávové, plynové i tradiční na dřevěné uhlí. Sortiment doplňují plynová zahradní topidla, která dokáží i v chladných dnech vykouzlit na terase příjemnou atmosféru. Mají speciální hořáky Eco-burner, vyrobené v Německu, které mají při nízké spotřebě plynu výhřevnost srovnatelnou s mnohem výkonnějšími topidly s vyšší spotřebou. V nabídce je rovněž příslušenství ke grilům.

Produkty Activa jsou přezkušovány v prestižní německé zkušebně Intertec a se skvělými výsledky jsou testovány v německých odborných časopisech, jako je například Haus&Garten.

Koupí produktu se značkou Activa si kupujete výrobek, který Vám bude dlouho a velmi dobře sloužit. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro zahradní grily
Záruka: 24 měsíců
Objem: 14
Povrchová úprava: smalt, nerez
Šířka: 92,5
Výška: 49 cm
Hloubka: 46 cm
Šířka obalu: 37,5 cm
Výška obalu: 37,5 cm
Hloubka obalu: 38,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: